لطفا شماره گیری نمائید : #484748*6655*

 

شرایط دمایی نگهداری مواد غذایی و دارویی ، مهم و حساس است . در این میان شرایط دمایی نگهداری از واکسن و خون بسیار حساس تر است که این شرایط باید مورد پایش مستمر قرار گرفته و در صورت خارج شدن از محدوده دمای استاندارد بلافاصله عکس العمل مناسب در خصوص اصلاح آن انجام پذیرد .

زنجیره سرمای نگهداری و توزیع مواد غذایی و دارویی ، دمای مناسب برای نگهداری و حمل این گونه محصولات را با ذکر جزئیات ، مشخص می کند .

سیستم کنترل هوشمند دمای یخچال ، ساخت شرکت مهندسی ایده آل محدبان ( دانش بنیان ) ، می تواند دمای یخچال های نگهداری واکسن ، خون و دارو را در محدوده مجاز ، تنظیم کرده و علاوه بر ثبت دمای لحظه ای ، در صورت بروز هر گونه مشکل بلافاصله از طرق مختلف اپراتور مربوطه را آگاه سازد ، این سیستم به همراه نرم افزار جامع پایش ، یک زنجیره دمایی کاملا کنترل شده را برای نگهداری محصولات دارویی و غذایی فراهم می کند .

 

دانلود کاتالوگ 1

دانلود کاتالوگ

 

فیلم 1

فیلم 2 

 

     

 

                                                                                            Ilogger                      دمابان

فیلم آموزشی

دانلود دفترچه راهنما دمابان

دانلود دفترچه راهنما Ilogger

محصولات

مشتریان ما

درباره ما

در باره ایده آل مهدبان بدانیم

شرکت مهندسی ایده‌آل مهدبان شرکتی دانش بنیان است که در زمستان 89 به طور رسمی وارد عرصه فعالیت شد .

رویکرد اصلی این مجموعه ، هوشمند سازی ، بهینه سازی مصرف انرژی و منابع می‌باشد . در طول سالیان فعالیت خویش موفق به طراحی و تولید محصولات متنوعی گردیده که جهت معرفی این محصولات در نمایشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی نیز حضور فعال داشته است .

مجموعه مهندسی ایده آل مهدبان ( دانش بنیان ) توانسته است با تولید محصولات کاملا سفارشی شده جهت رفع نیاز مشتریان علاوه برتامین رضایت آنان ، درعرصه فعالیت خویش کم نظیرظاهرشود .
علاوه بر ارایه تجهیزات الکترونیک ، شرکت مهندسی ایده‌آل مهدبان ( دانش بنیان ) اجرای پروژه برق و ابزار دقیق مخازن
LPG فازهای 15و 16 منطقه پارس جنوبی را نیز عهده دار بوده است .

در یک اقدام تازه با انجام مراحل تحقیقاتی و کسب دانش و مهارت مربوطه ، این شرکت مصمم است جهت حفظ سلامت محیط زیست و همچنین صیانت از منابع ارزشـمند نفـت و گـاز ، به صـورت جدی در عرصـه انـرژی‌های پاک ( انرژی خورشیدی ) نیز وارد عمل شود .

اطلاعات تماس

 کیلومتر 26 اتوبان تهران ، کرج - جنب انستیتو پاستور - پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات - ساختمان اتابکی - طبقه همکف - واحد108 الی 110

 واحد فروش : 09122070958  واحدفنی : 09102106679

 فاکس : 36105193-026
 Info@mahdban.com

تمامی حقوق برای سایت مهدبان محفوظ است.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت